Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Kółka metalowe używane są do łączenia i przedłużania pasków lub uszu toreb i plecaków.

Kółka metalowe to bardzo przydatne elementy w wielu wyrobach galanteryjnych oraz drobnych akcesoriach.

Kółka, w których został zastosowany specjalny mechanizm zapinający z powodzeniem mogą pełnić funkcję łatwo odpinanych łączników pomiędzy paskami, a torbami.

Kółka metalowe, czyli o łączeniu i przedłużaniu

Kółka metalowe to elementy powszechnie używane w przemyśle galanteryjnym. Na tym ich rola jednak się nie kończy. Kółka metalowe świetnie zdają egzamin jako łączniki oraz przedłużenia wszelkiego rodzaju pasków i uszu torebek oraz plecaków. Wypełnienia drobnych akcesoriów oraz biżuterii również nie są im obce. Kółka metalowe to cała gama zastosowań. Nie wyobrażamy sobie warsztatu twórcy bez dobrej jakości kółek.

Kółka metalowe różnego rodzaju

Kółka metalowe są produktami chętnie wybieranymi przez rzemieślników oraz artystów. Cenimy sobie lokalne wyroby, a ich twórcom staramy się wyjść naprzeciw. Kółka metalowe, jakie znajdziesz w naszej ofercie, to cały ogrom różnego rodzaju propozycji. Stawiamy na różne rozwiązania kolorystyczne oraz rozmiarowe. Pamiętamy o każdym z naszych klientów. Zapraszamy Cię do zapoznania się z proponowaną ofertą. Kółka metalowe pod wieloma postaciami to nasza specjalność. Wybierz elementy, które profesjonalnie uzupełnią Twoją pracę!

Waluty

Infolinia:

513190548

do góry
Szewska 1, 20-086 Lublin
Tel : 513 190 548, Email : [email protected]
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl